Best Look: Vanessa Hudgens w sukience Urban Outiftters

Vanessa Hudgens wprawdzie dawno ma za sobą czasy “High School Musical” ale musicale nadal są jej bliskie. Obecnie aktorka występuje na Broadway’u jako tytułowa bohaterka kultowej „Gigi”. Gdy nie jest na scenie, można ją spotkać na ulicach Nowego Jorku. Styl boho nigdy nie wyglądał tak dobrze w wielkim mieście.

Foto: Bulls Press

Vanessa Hudgens jest żywym przykładem na to, jak nosić boho w mieście, przetrwać upał i wyglądać zjawiskowo. Aktorka świetnie łączy elementy hippie i grunge’u, miksując elementy z lat dziewięćdziesiątych i siedemdziesiątych. Styl hippie dawno temu skradł serce Vanessy, a jej garderoba pełna jest powłóczystych sukienek, szortów w printy, zamszowych kamizelek z frędzlami. To styl, który Vanessa wybiera na co dzień.

Ostatnio paparazzi sofotgrafowali Vanessę na ulicy Nowego Jorku ubraną w czarno – białą sukienkę maxi Urban Outfitters, wiązaną na szyi za pomocą cieniutkich pasków. Dekolt w kształcie serca, trójkątne wycięcia i długie rozporki odsłoniły sporo opalonej skóry aktorki. Delikatny materiał sukienki pięknie powiewał na wietrze odsłaniając zgrabne nogi dziewczyny. Sukienka pochodzi z amerykańskiej sieciówki i kosztuje niecałe 100 dolarów.

Foto: Bulls Press

Hudgens zestawiła długą suknię z czarnymi, skórzanymi sandałami na klocku i torebką z frędzlami od Kennetha Cole. Frędzle zawładnęły sercami stylowych dziewczyn na całym świecie. Noszą je na torebkach, sandałach, t-shirtach, sukienkach, na czym tylko dusza zapragnie. Nawet najmniejsza torebka z frędzlami nadaje stylizacji nonszalanckiego charakteru boho.

Foto: Bulls Press

Tym razem Vanessa nie przesadziła z ilością dodatków. Gładko zaczesane włosy z idealnie prostym przedziałkiem, okulary – lenonki i delikatne złote łańcuszki fajnie uzupełniły look i sprawiły, że stał się bardzo dziewczęcy ale i przemyślany. Świetna inspiracja nie tylko przed sezonem festiwalowym ale i podczas lata w mieście.

Tematy:

Nieprawidłowy email