Ulubiona sukienka Michelle Obamy

Michelle Obama nie przejmuje się modowymi konwenansami i nie ma problemu z pojawieniem się w tej samej kreacji na kilku publicznych uroczystościach. My wypatrzyłyśmy zdecydowanie ulubioną sukienkę Pierwszej Damy, która towarzyszy jej od kilku lat.

Getty Images/AFP

Ta nieśmiertelna kreacja to czarna sukienka do kolan z kwiatowym printem, zaprojektowana przez Tracy'ego Feith. Ostatnio Michelle Obama założyła ją na wizytę w szkole podstawowej w Virginii. Tym razem do swojej ulubionej sukienki dobrała czarne, lakierowane pantofelki z odkrytą pietą.

To zapewne jedna z najbardziej wartościowych rzeczy w szafie Pierwszej Damy, co więcej, wiadomo, że Michelle nie otrzymała jej w prezencie od firmy, jak to często bywa w przypadku znanych osób.

-Nie wysyłamy ubrań osobom, których nie znamy osobiście. Z Pierwszą Damą jeszcze nie mieliśmy okazji się spotkać- powiedział Tracy Feith.

Wygląda na to, że Michelle Obama dobrze zainwestowała w swoją kreację, która sprawdza się na wiele okazji. Przypuszczamy także, że jedną z cech charakteru Pierwszej Damy jest przywiązanie.

Maj 2013:

AFP

Maj 2012:

Getty Images

Październik 2011:

Getty Images
Getty Images

Maj 2009:

Getty Images

Styczeń 2009:

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email