Sukienka Kate wyprzedana w 8 minut!

Mamy nowy rekord! 8 minut – dokładnie tyle czasu model sukienki Diane von Furstenberg był dostępny w sklepie internetowym po tym, jak księżna Kate pojawiła się w niej publicznie. Po niespełna 10 minutach sukienka została wyprzedana!

Getty Images

Wygląda na to, że efekt Kate z miesiąca na miesiąc nabiera na sile. Już zdążyliśmy przyzwyczaić się do faktu, że ubrania, które nosi księżna bardzo szybko znikają ze sklepowych półek, ale przypadek jej ostatniej sukienki jest bezprecedensowy!

Getty Images

W czwartek, 17 kwietnia książęca para odwiedziła pasmo Gór Błękitnych w Australii. Na tę okazję księżna Kate wybrała prostą sukienkę w biało – granatowe wzory projektu Diane von Furstenberg. Zaledwie 8 minut po publicznym wystąpieniu, sukienka zniknęła ze sklepu internetowego projektantki.

Getty Images

Z innymi kreacjami księżnej Kate było podobnie (pamiętacie przypadek granatowej sukienki marki Issa, różowej od Seraphine, czy niebieskiego płaszczyka od Alexandra McQueena?), jednak jak do tej pory wyprzedaż asortymentu w 8 minut to niekwestionowany rekord!

Wniosek? Jeśli podoba wam się jakaś sukienka, nie zastanawiajcie się nad jej kupnem. Jak któregoś dnia pojawi się w niej księżna Kate, wymarzona kreacja już nigdy nie trafi do waszych szaf. Zwłaszcza, że Kate Middleton często robi zakupy w naszych ulubionych sieciówkach.

Do tej kreacji Księżna dobrała buty na koturnie od Stuarta Weitzmana, kopertówkę Muse i łańcuszek Mappin & Webb.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email