Ikona stylu: Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka to zaraz obok Małgorzaty Kożuchowskiej i Małgorzaty Sochy jedna z najlepiej ubranych Polek. Zobaczcie, jak zmieniał się styl byłej modelki, a obecnie wziętej bizneswomen.

Aneta Kręglicka to bez wątpienia jedna z najlepiej ubranych Polek. Od lat należymy do grona fanek byłej i jedynej, jak do tej pory Polki, która zdobyła koronę Miss Świata. Jej uroda, nienaganna sylwetka, świetne wyczucie stylu oraz wyjątkowa klasa, niezmiennie nas zachwycają. Kręglicka jest ozdobą każdej imprezy, na której się pojawi. A że zaproszenia selekcjonuje wyjątkowo sumiennie, zobaczyć ją można przede wszystkim na pokazach mody, głównie zaprzyjaźnionych z nią polskich projektantów. Od lat do tego grona należy Maciej Zień. To właśnie on ubiera Anetę na wielkie wyjścia i gale, między innymi takie jak coroczny bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". W swojej garderobie ma również dodatki od Chanel, ubrania Miu Miu, casualowe stylizacje od Stelli McCartney, a także YSL i Gucci. Jednak najbardziej kocha projekty włoskiego domu mody Valentino i to właśnie stąd pochodziła jej przepiękna suknia ślubna.

Stylizacje Anety Kręglickiej są zawsze dostosowane do okazji. Zazwyczaj wybiera klasyki, ale też nie boi się eksperymentować – w nieco bardziej nowoczesnych projektach duetu MMC Studio prezentuje się równie wyśmienicie, co w minimalistycznych zestawach od Bohoboco.

Tematy:

Nieprawidłowy email