Best Look: Sienna Miller w sukience od Christophera Kane'a

Sienna Miller pojawiła się na premierze swojego nowego filmu "High-Rise". Pokaz odbył się w ramach festiwalu Tribeca, który obecnie trwa w Nowym Jorku.

Foto: Getty Images

Sienna Miller od lat zaliczana jest do grona najlepiej ubranych kobiet w branży. Aktorka to zaraz po Kate Moss, jedna z najważniejszych propagatorek stylu boho. To ona razem z Moss rozkochała młode dziewczyny w sukienkach w stylu vintage, kożuchach, a także Hunterach. Sienna Miller również bardzo chętnie romansuje z branżą mody. Jest jedną z ambasadorek kultowej marki Burberry, a także kilkanaście razy gościła na okładkach najważniejszych tytułów o modzie, w tym amerykańskiego "Vogue’a".

Aktorka obecnie promuje swój najnowszy film "High-Rise". Premiera obrazu obyła się w ramach Tribeca Film Festival w Nowym Jorku. Na czerwonym dywanie Sienna zaprezentowała się w przepięknej czerwonej sukience. Jej autorem jest Christopher Kane. Kreacja z licznymi wycięciami w okolicach talii dodatkowo ozdobiona została zawieszkami – literami oraz kolorowymi cyrkoniami. Litery na dekolcie układały się w napis "KANE". Sienna Miller stylizację uzupełniła srebrnymi sandałkami na szpilce, również w stylu vintage.

Foto: Getty Images Sienna Miller
Foto: Getty Images Sienna Miller
Foto: Getty Images Sienna Miller

Tematy:

Nieprawidłowy email