Serena Williams i jej styl na korcie

Serena Williams, która niedługo zmierzy się w wielkoszlemowych rozgrywkach US Open, jest tenisową trendsetterką. To jak wygląda na korcie jest dla niej bardzo ważne. I bardzo często zależy od tego, jak się czuje. Przy pomocy świetnych ubrań Serena potrafi podnieść pewność siebie i zdeprymować przeciwniczki.

fot. Getty Images

U.S. Open to ostatnia tegoroczna szansa Sereny Williams na wygranie Wielkiego Szlema. Tenisistce nie poszło najlepiej w Wimbledonie, więc jeśli chce zdobyć najważniejsze tenisowe trofeum w tym roku, musi się bardzo postarać. Poza treningami i genialnym przygotowaniem fizycznym, Williams bardzo dba o to, jak wygląda na korcie. Siostry Williams jako pierwsze zaczęły nosić bardzo kolorowe, krótkie sukienki zdecydowanie sprzeciwiając się tenisowej tradycji noszenia bieli od stóp do głów. Serena jako pierwsza weszła na kort w sukience z lamparcimi cętkami. „To jak się ubieram zależy od tego, jak się czuję i jaka jest pora roku,” powiedziała (zupełnie rozsądnie) w rozmowie z WWD. Już niedługo w HSN pojawi się kolejna odsłona kolekcji ubrań Sereny – Signature Statement.

fot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Images

“Kolekcja jest zdecydowanie bardziej awangardowa. Będą w niej elementy, które może nosić każdy. A to że materiał jest bardzo komfortowy i wygodny wcale nie oznacza, że trzeba poświęcać swój styl”, tłumaczyła Williams.

fot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Images

Siganture Statement to luźne tuniki, t-shirty i bluzki, sporo legginsów i spodni na gumce. Wszystko kolorowe, ale bardzo stonowane, jeśli spojrzeć na sportowy styl Sereny, która uwielbia prowokacje. Ceny ubrań wahają się między 10 a 50 dolarów, a w skład najnowszej kolekcji mają też wchodzić dodatki, torebki i buty.

Tematy:

Nieprawidłowy email