Best Look: Kasia Stankiewicz w sukience Agnieszki Maciejak

To jest czas Kasi Stankiewicz. Piosenkarka ponownie koncertuje z zespołem Varius Manx. Na festiwalu w Opolu grupa została nagrodzona aż trzema nagrodami. Strzałem w dziesiątkę okazała się również zmiana stylu artystki. Luźne zestawienia w męskim stylu Kasia zamieniła na kobiece sukienki. Podczas opolskiego koncertu gwiazda fenomenalnie wyglądała w złotej kreacji od Agnieszki Maciejak.

Foto: East News

Kasia Stankiewicz zaśpiewała razem z grupą Varius Manx podczas koncertu „SuperPremiery” w Opolu. Za wykonanie piosenki „Ameryka” artyści otrzymali nagrodę od Polskiego Radia i stowarzyszenia ZAiKS oraz SuperPremierę od jury. W Opolu Kasia Stankiewicz świętowała również swoje 39. Urodziny.

Foto: East News Kasia Stankiewicz
Foto: East News Kasia Stankiewicz
Foto: East News Kasia Stankiewicz

Jakiś czas temu artystka zmieniła styl. Męskie zestawienia ustąpiły kobiecym i eleganckim sukienkom, podkreślających szczupłą i zgrabną figurę Kasi. Na opolskiej scenie Kasia wystąpiła w krótkiej dopasowanej kreacji od Agnieszki Maciejak. Błyszczącą sukienkę Stankiewicz dopełniła złotymi sandałkami na obcasie. Elegancko i kobieco!

Foto: East News Kasia Stankiewicz

Tematy:

Nieprawidłowy email