Best look: Jourdan Dunn w kreacji Magdy Butrym

Jej ubrania kocha Sara Boruc, ale również Kim Kardashian! Ostatnio w kreacji Magdy Butrym mogliśmy zobaczyć top modelkę Jourdan Dunn. Zobaczcie, jak wyglądała podczas trwającego w Nowym Jorku Fashion Weeku.

Foto: Instagram

Moda Magdy Butrym ma się bardzo dobrze i coraz częściej doceniana jest nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Sukienkę polskiej projektantki mogliśmy podziwiać na Jourdan Dunn, która zaprezentowała się w niej 13 września podczas jubileuszowej imprezy Alexandra Wanga na nowojorskim Tygodniu Mody. Modelka wybrała ręcznie wyplataną, skórzaną minisukienkę z najnowszej kolekcji Magdy Butrym, Seksowna kreacja składająca się ze skórzanych gwiazdek świetnie podkreśliła idealne kształty top modelki. Stylizacja Dunn opublikowana została przez portal Vogue, a to jeszcze bardziej rozsławiło nazwisko polskiej projektantki.

Magda Butrym jeszcze do niedawna projektowała dla La Manii. Od roku tworzy pod własnym nazwiskiem. W pierwszej kolekcji Butrym postawiła na męskie akcenty. Natomiast druga jest ukłonem w stronę kobiecości. Jesienno-zimowa kolekcja to połączenie rocka, zmysłowości, elegancji oraz francuskiej nonszalancji.

Tematy:

Nieprawidłowy email