Best Look: Ciara w kolorowym komplecie Fausto Puglisi

Kolorowa stylizacja na jesień? Czemu nie! Coraz niższe temperatury za oknem możesz przegonić wyrazistymi, letnimi kolorami, tak jak to zrobiła amerykańska wokalistka Ciara. Baw się kolorem i wyróżnij się z tłumu!

Foto: Getty Images

Styl Ciary najprościej można opisać jako seksowny i bardzo kobiecy. Amerykańska wokalistka R'n'B to piękna kobieta, która doskonale wie, jak podkreślić swoje atuty.

Foto: Getty Images GettyImages-488572078

Bohaterka naszego dzisiejszego Best Looka postawiła na energetyczne, soczyste kolory, będące hitem tej jesieni. Ciara w talk show „Watch What Happens: Live” zaprezentowała się w kolorowym komplecie od włoskiej marki Fausto Puglisi. Składają się na niego: trzykolorowa koszula z lejącego się materiału oraz kolorowa asymetryczna spódnica mini. W stylizacji piosenkarki łączą się ze sobą czerń, róż, zieleń oraz żółć, które fantastycznie prezentują się na jej opalonym ciele.

Ciara nie byłaby sobą, gdyby nie przemyciła odrobiny seksapilu. Rozpięta do połowy koszula sprawiła że stylizacja stała się bardziej zmysłowa, natomiast czarne sandałki na szpilce od Giuseppe Zanottiego nie tylko wydłużyłynogi, ale także złagodziły cały look.

Nasycony barwami zestaw kojarzy mi się ze stylem lat 60 - tych oraz kolorami pop artu, które w ostatnich miesiącach inspirowały projektantów do tworzenia artystycznych kolekcji.

Nie bój się eksperymentować z kolorami i zainspiruj się zestawem Ciary, gdyż jest on idealny na imprezowe weekendowe szaleństwo!

Tematy:

Nieprawidłowy email