Best Look: Rosie Huntington-Whiteley w garniturze Magdy Butrym

Magda Butrym błyskawicznie podbija zagraniczny rynek mody. O polskiej projektantce piszą światowe media, a jej ubrania dostępne są w m.in. luksusowym butiku Net-a-Porter.com. Propozycje Butrym kochają również gwiazdy. W białym garniturze z wiosenno-letniej kolekcji zaprezentowała się na festiwalu w Cannes Rosie Huntington-Whiteley.

Magda Butrym jest jedną z najbardziej pożądanych polskich projektantek. Magda chwalona jest nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Ubrania z jej kolekcji dostępne są w domu towarowym Bergdorf Goodman w Nowym Jorku oraz w luksusowym butiku online Net--Porter.com.

Kolekcje Butrym upodobały sobie również zagraniczne gwiazdy, m.in. Heidi Klum, Alessandra Ambrosio, Jourdan Dunn, a ostatnio Rosie Huntington-Whiteley.

Foto: Materiały prasowe Rosie Huntington-Whiteley

Na festiwalu filmowym w Cannes 29-letnia aktorka i modelka zadała szyku w białym garniturze z wiosenno-letniej kolekcji Magdy Butrym, który doskonale prezentuje się na jej zgrabnej sylwetce.

Pod białą marynarkę Rosie założyła koszulkę w beżowym kolorze. Do stylowego zestawienia Rosie dobrała beżowe sandałki, czarną torbę i duże okulary. Miejski i jednocześnie elegancki zestaw!

Tematy:

Nieprawidłowy email