Best Look: Rosie Huntington-Whiteley w płaszczu Balmain

Rosie Huntington-Whiteley to bezwątpienia jedna z najlepiej ubranych modelek w branży. Prezentuje się rewelacyjnie zarówno na czerwonych dywanach, jak i również w stylizacjach, w których podróżuje. Jej ostatni zestaw jest tego świetnym przykładem.

Foto: East News

Rosie Huntington-Whiteley w modelingu debiutowała w roku 2003 w reklamie jeansów i szybko stała się ulubienicą światowej sławy domów mody - Balmain czy też Burberry. Ta brytyjska piękność ma także świetne wyczucie stylu i doskonale prezentuje się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i również na czerwonym dywanie.

Ostatnio także potwierdziła nam, że można uważać ją za jedną z najlepiej ubranych gwiazd modelingu. Na lotnisku w LAX zaprezentowała się w zestawie, którym spokojnie można wybrać się również do pracy czy też na spotkanie z przyjaciółmi. Prosty czarny t-shirt Zadig & Voltaire Rosie zestawiła z ciemnymi jeansami, a na to zarzuciła przepiękny płaszcz Balamin. Dodatki to torebka i okulary Saint Laurent, kozaki Sergio Rossi oraz biżuteria Anita Ko.

Foto: East News Rosie Huntington-Whiteley
Foto: East News Rosie Huntington-Whiteley

Tematy:

Nieprawidłowy email