Best Look: Rihanna w Balmain

Rihanna to jedna z najlepiej ubranych piosenkarek, a także muza domu mody Balmain. Zatem nic dziwnego, że to właśnie ona ma dostęp do najnowszych projektów marki zaraz po pokazie.

Foto: East News

Rihanna kocha modę, a projektanci kochają Rihannę. Do tego stopnia, że piosenkarka sama postanowiła zająć się projektowaniem. Jest dyrektor kreatywną marki Puma, stworzyła kolekcję butów dla Manolo Blahnika, a także zaprojektowała okulary dla Diora. Rihanna to także muza dyrektora kreatywnego paryskiego domu mody Balmain. To właśnie jej osoba była inspiracją do pierwszej w karierze Oliviera Rousteing kolekcji dla Balmain.

Foto: East News Rihanna

Przez to Rihanna ma także dostęp, jako pierwsza, do najnowszych projektów Oliviera, które zaledwie kilka dni temu zaprezentowane zostały w Paryżu podczas pokazu męskiej kolekcji. Mowa tutaj o niebieskiej skórzanej sukience z frędzlami, a także o jeansowym płaszczu oraz niebiesko-fioletowym pasku. Piosenkarka dobrał do stylizacji srebrną torebkę na łańcuszku od Diora, a także jeansowe szpilki z kolekcji Dsquared2.

Foto: East News Rihanna
Foto: East News Rihanna

Tematy:

Nieprawidłowy email