Aneta Pająk w czarno-białej sesji dla NUMÉRO Paris #167

Kolejny sukces polskiej modelki Anety Pająk. 22-latka, która  podbija światowe wybiegi mody, znalazła się w październikowym wydaniu magazynu  NUMÉRO Paris #167. Zobacz najnowszą , czarno-białą sesję polskiej modelki.

Foto: NUMERO Paris
Foto: Materiały prasowe Aneta Pająk

Kariera Anety Pająk nabrała tempa, gdy w ubiegłym roku została twarzą kampanii Gucci Resort. Od tamtej pory 22-letnia Polka chodzi po wybiegach  u największych projektantów mody oraz bierze udział w licznych kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych.

Do sieci trafiły najnowsze zdjęcia Anety Pająk z październikowej sesji do NUMÉRO Paris #167. Klimatyczne fotografie wykonał Billy Kidd. Całość sesji jest zestawieniem czerni i bieli oraz połączeniem ze sobą różnych motywów, na przykład kropek z pepitką oraz pasków i wzorów przypominających puzzle.

Foto: Materiały prasowe Aneta Pająk

Minimalistyczna sesja świetnie współgra z naturalną urodą Anety, która idealnie pasuje do niewymuszonego looku a'la paryżanka.  Naturalny makijaż Anety jest zasługą Hugo Villarda, zaś nonszalancka fryzura wykonana została przez Seba Bascle.

Tematy:

Nieprawidłowy email