Best Look: Penelope Cruz w Chanel

Jesień na dobre zagościła nie tylko na ulicach, ale również w stylizacjach gwiazd. Jesiennym lookiem zachwyciła Penelope Cruz, która pojawiła się na inauguracji projektu, dedykowanego chorym dzieciom.

Foto: Getty Images

W grudniu na ekrany kin wejdzie film "Ma ma". Aktorka zagrała w nim kobietę chorą na raka piersi. Hiszpańska piękność słynie nie tylko ze świetnych ról, ale również z zaangażowania w akcje społeczne.

41-letnia aktorka gościła 8 października w siedzibie firmy Viceroy w Madrycie, gdzie promowała nowy filmowy projekt, dedykowany dzieciom walczącym z białaczką.

Takie wydarzenie wymaga odpowiedniej stylizacji. Penelope doskonale dobrała strój do okazji. Gwiazda zaprezentowała się w looku Chanel, który pochodzi z kolekcji jesień/zima 2015. Tweedowa sukenka z kieszeniami posiada zabudowaną górę i długi rękaw. Bordowy kolor świetnie współgra z biało-czarnymi wzorami. Sukienka jest dość luźna, dlatego Penelope podkreśliła talię czarnym paskiem.

Sukienka sama w sobie jest strojna i „robi” całą stylizację. W tym przypadku dodatki nie są niezbędne, choć trzeba przyznać, że srebrny zegarek na ręku Penelope wygląda bardzo dobrze przy tak barwnym looku. Do tego naturalny make-up i rozpuszczone włosy. Ja jestem na Tak, a wy?

Tematy:

Nieprawidłowy email