Oto najlepsza ciążowa stylizacja Kate Middleton

Ciążowy styl Kate Middleton to głównie proste, aczkolwiek wzorzyste sukienki z dżerseju czy innych bardziej rozciągliwych tkanin. Do tego idealnie skrojone płaszcze w różnych kolorach – od klasycznej czerni i bieli po bardziej jaskrawe odcienie. Kropką nad i są niemal zawsze te same czarne czółenka. W dodatkach elegancja i skromność, zgodnie z królewskim protokołem. Żadnej ekstrawagancji, chyba że mamy na myśli toczek.

Foto: Getty Images
Foto: Getty Images

Wśród ciążowych stylizacji rzeczywiście dominują płaszcze i jeśli chcielibyśmy wybrać tę jedną jedyną, najlepszą ciążową stylizację Kate Middleton byłaby to właśnie stylizacja z fuksjowym płaszczem Mulberry w roli głównej!

Foto: Getty Images

Ten różowy płaszczyk był ostatnią stylizacją przed urlopem macierzyńskim. Przełamuje on stereotyp zachowawczej, królewskiej garderoby i jest dowodem na to, że Kate Middleton nie boi się nawet najbardziej odważnych kolorów!

Foto: Getty Images
Foto: Getty Images

Prze­pięk­ny płasz­czyk Mul­ber­ry to wybór nieprzypadkowy. Księżna kon­se­kwent­nie pro­mu­je bry­tyj­ską modę, a każda z jej stylizacji znacząco wpływa na to, co następnie możemy oglądać na ulicach Londynu czy Nowego Jorku.

Foto: Getty Images

Do płasz­czy­ka ozdo­bio­ne­go czar­ny­mi, du­ży­mi gu­zi­ka­mi księż­na do­bra­ła małą to­reb­kę i pan­to­fle w tym samym ko­lo­rze. Na te klasyczne akcenty również warto zwrócić uwagę, bo jeśli chcesz stworzyć stylizację a’la Kate Middleton, musisz pamiętać właśnie o umiarze i harmonii. Dwa, maksymalnie trzy kolory – to zasada, której trzyma się niemal w każdej stylizacji.

Foto: Getty Images

Tu ważne jest naprawdę wszystko i dlatego szafa Kate Middleton - choć rzadko zaskakująca - jest tak perfekcyjna. Idealnie skrojony płaszcz w cudownym kolorze, do tego eleganckie, czarne dodatki i na piękne, falujące włosy! Ta „bujna grzy­wa” to bez wąt­pie­nia wiel­ki atut urody księż­nej.

To zdecydowanie najlepsza stylizacja Kate Middleton ostatnich miesięcy! A ty, zgadzasz się z naszym wyborem?

Tematy:

Nieprawidłowy email