Best Look: Omenaa Mensah na pokazie paprocki&brzozowski

Czy biała, długa suknia jest zarezerwowana tylko i wyłącznie do ślubu? Niekoniecznie! Spójrz jak nosi ją Omenaa Mensah. Zobacz nasze wideo!

18 listopada 2015 roku odbył się pokaz kolekcji "63x45" na sezon wiosna/lato 2016 duetu paprocki&brzozowski. Pokaz ten był bez wątpienia spektakularnym widowiskiem, na którym nie zabrało wiernych fanów marki. Aktorzy, aktorki, piosenkarki, prezenterzy telewizyjni, stylistki – w środowy wieczór w Arkadach Kubickiego roiło się od dobrze ubranych gwiazd. Wśród nich nie zabrakło także Omeny Mensah, która dzięki swojej wczorajszej stylizacji została gwiazdą naszego dzisiejszego Best Looka!

Omena na tę okazję wybrała długą do samej ziemi białą suknię z dość dużym rozcięciem od Natashy Pavluchenko. To ona stanowi „podstawę” tej stylizacji. Do niej dobrała czarną torebkę Sabriny Pilewicz, która okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ dodaje prezenterce nieco pazura, a tym samym – charakteru. Duża, wyrazista biżuteria Lewanowicz doskonale uzupełnia całość.

Warto wspomnieć, że nad wczorajszym wyglądem Omeny czuwał cały sztab profesjonalistów. Przepiękny make up wykonała Kasia Sujka. Za loki Omeny odpowiedzialny jest salon fryzjerski VIP Room, czyli Przemysław Kowalski i Wojciech Krosny. Za całość stylizacji – Grzegorz Bloch.

Dla nas tego wieczoru Omenaa prezentowała się naprawdę fenomenalnie. A wam jak się podoba prezenterka w tym wydaniu? Czy też jesteście zachwycone?

Tematy:

Nieprawidłowy email