Best Look: Olivia Palermo w marynarce Dior

Olivia Palermo bawi aktualnie na tygodniu haute couture w Paryżu. Amerykanka pojawiła się na pokazie Diora ubrana od stóp do głów w projekty francuskiego domu mody. W marynarce bez rękawów i szortach wyglądała doskonale: miejsko, modnie i bardzo cool.

Foto: Getty Images

Olivia Palermo to jedna z tych dziewczyn, które nawet w worku po ziemniakach wyglądałyby świetnie. Z resztą znając ją, byłaby w stanie nawet rzeczony worek zamienić w coś genialnego. Olivia ma wyczucie stylu i udowadnia to ilekroć pokazuje się publicznie. Obecnie Palermo i jej mąż przebywają w Paryżu. Amerykańska superpara pojawia się na pokazach haute couture.

Olivia wybierając kreacje na kolejne imprezy honoruje stary zwyczaj i na pokaz danego projektanta wybiera ubrania z jego kolekcji. Tak więc na prezentacji kolekcji Diora pojawiła się ubrana w przepiękną marynarkę bez rękawów, szorty w paski, okulary oversize i szare szpilki. Wszystko oczywiście z metką Dior. Kluczowym elementem stylizacji była marynarka, biała z kwiatowymi aplikacjami w odcieniach błękitu, przewiązana cienkim paskiem. Eksponowała smukłe ramiona gwiazdy i nadawała całej stylizacji niesamowitego paryskiego szyku. Szorty to chyba ulubiony element garderoby Olivii. I słusznie, bo mając takie nogi należy je pokazywać!

Palermo poszła za przykładem Taylor Swift, która jest mistrzynią połączenia szorty + szpilki i zrobiła dokładnie tak samo. Efekt jest świetny. Taki zestaw spokojnie można założyć do biura czy na imprezę. Wszystko zależy od tego, jak krótkie będą szorty i jaki dress code panuje w twoim miejscu pracy.

Łączenie printów nadal jest na czasie i nie ma chyba lepszego momentu, aby przetestować najciekawsze zestawienia, niż upalne lato. Olivia połączyła kwiecistą marynarkę i pasiaste szorty. Choć obie rzeczy mocno rzucają się w oczy, dzięki podobnym paletom kolorystycznym, doskonale się komponują.

Foto: Getty Images

Szare, zamszowe szpilki w szpic dodatkowo wydłużają nogi i podkreślają ich piękną opaleniznę. Gładkie, luźno puszczone włosy sprawiają, że stylizacja nabiera szyku i elegancji, zaś wielkie okulary przeciwsłoneczne to rekwizyt obowiązkowy każdej modnej dziewczyny, czy to w Paryżu, czy w Prabutach. Cała stylizacja jest młoda, oryginalna i bardzo trendy. Tak trzymać!

Tematy:

Nieprawidłowy email