Ola Rudnicka dla Teen Vogue: cyganeria w pełnym rozkwicie

Ola Rudnicka zaprezentowała się jako nowoczesna, modna cyganka w listopadowym numerze "Teen VOGUE". Polska modelka po raz kolejny pozowała irlandzkiemu fotografowi, Boo Georgowi. I jak zwykle efekt tej współpracy jest zniewalający!

fot. Teen Vogue / Boo George

Ola Rudnicka i Boo George zrobili ostatnio trzy świetne sesje. Czyżbyśmy obserwowali narodziny nowego, genialnego duetu: fotograf i muza? Jeśli tak, nie mamy nic przeciwko temu. Już sesja „New York Dolls” dla „W” zrobiła na nas ogromne wrażenie. Kilka miesięcy później piękna Polka i Irlandzki fotograf znów spotkali się na sesji. Tym razem zrobili genialne fotografie dla listopadowego wydania „Teen Vogue”.

fot. Teen Vogue / Boo George

Sesja „La Boheme” odwołuje się oczywiście do opery „Cyganeria” Pucciniego. Ola przedstawiona jest jako współczesna Cyganka, szykowna nomadka, której styl życia to połączenie cygańskiej swobody, artystowskiego szaleństwa i nieustannego bycia w ruchu, charakterystycznego dla „jet setterów”. Został nawet uknuty specjalny termin, by określić tę grupę młodych mieszkańców wielkich miast. To „gypsetterzy” czyli połączenie angielskiego słowa Gypsy – cygan i jet setter.

fot. Teen Vogue / Boo George

Jak na modną cygankę przystało, Ola ubrana jest w warstwowe, przepiękne stylizacje łączące miękkie dzianiny, dżins, skórę i nieskończoną ilość akcentów w stylu boho. Ponieważ sesja prezentowana jest na łamach „Teen VOGUE” stylistka Veronique Didry musiała znaleźć równowagę między propozycjami od Isabel Marant, Michaela Korsa czy Ralpha Laurena, a bardziej przystępnymi cenowo ubraniami z sieciówek. Łączenie kreacji od najlepszych projektantów, z elementami popularnych marek to znak rozpoznawczy nie tylko młodzieżowej wersji „Vogue'a” ale i wszystkich innych wydań magazynu na całym świecie.

fot. Teen Vogue / Boo George

Mamy nadzieję, że prezentowanie Oli Rudnickiej w sesjach tak udanych, jak „La Boheme” również stanie się obowiązującą zasadą w biblii mody. Polska modelka ma ogromny potencjał i szanse powtórzyć sukces Anji Rubik. Trzymamy za nią kciuki!

fot. Teen Vogue / Boo George
fot. Teen Vogue / Boo George
fot. Teen Vogue / Boo George

Tematy:

Nieprawidłowy email