Best Look: Nicole Kidman w sukni Atelier Versace

Nicole Kidman to jedna z największych gwiazd, która zaproszona została na drugą galę wręczenia nagród magazynu „InStyle”. Aktorka tego wieczoru wyróżniona została tytułem najbardziej stylowej gwiazdy w Hollywood. My również zgadzamy się z tym wyborem.

Foto: Getty Images

W poniedziałek w Nowym Jorku odbyła się gala wręczenia nagród magazynu „InStyle”. W tym roku na imprezie pojawiły się między innymi tak gwiazdy wielkiego ekranu, jak Shailene Woodley, stylistka Rachel Zoe, modelka Jourdan Dunn, projektant i reżyser Tom Ford oraz największa gwiazda tego wieczoru Nicole Kidman, która wyróżniona została nagrodą magazynu „InStyle”.

Foto: Getty Images Nicole Kidman

Na ten wyjątkowy wieczór zdobywczyni Oscara wybrała przepiękną czarno-różową suknię projektu Atelier Versace. Kreację oprócz finezyjnych zdobień wyróżniał także wysoki rozporek u spódnicy, który w seksowny sposób odsłaniał zgrabne nogi aktorki. Kidman stylizacje uzupełniła klasycznymi czarnymi szpilkami marki Brian Atwood, a także elegancką biżuterią od Harry’ego Winston. Nicole tego wieczoru wyglądała jak gwiazda starego Hollywood. Jesteśmy zachwycone.

Foto: Getty Images Nicole Kidman
Foto: Getty Images Nicole Kidman

Tematy:

Nieprawidłowy email