Best Look: Naomie Harris w sukni Ralpha Laurena

Naomie Harris jest jedną z gwiazd, którą zobaczymy w najnowszej części przygód Jamesa Bonda-„Spectre”. Brytyjska aktorka pojawiła się na premierze filmu w Szwajcarii. Na czerwony dywan wybrała pasiastą suknię z kolekcji Ralpha Laurena. Jak wyglądała?

Foto: Getty Images

Fani przygód Jamesa Bonda zapewne już nie mogą doczekać się najnowszej odsłony -„Spectre”, która pojawi się w polskich kinach 6 listopada. Kilka dni temu film miał swoją premierę w Zurychu. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy grające w produkcji Sama Mendesa, m.in. Naomie Harris.

Tego wieczoru gwiazda wybrała dość letnią stylizację. Brytyjska aktorka zaprezentowała się w kreacji z wiosenno-letniej kolekcji Ralpha Laurena. Długa suknia bez ramiączek w biało-niebieskie paski była strzałem w dziesiątkę, choć pewnie niektórzy stwierdzą, że paski nie pasują na czerwony dywan. Moim zdaniem w takim wydaniu od mistrza Ralpha Laurena, są jak najbardziej Ok.

Suknia posiada dopasowaną górę, natomiast jej luźniejszy dół zdobi efektowna falbanka i odważne rozcięcie na nodze. Dodatkami w tej stylizacji są srebrne sandałki na szpilce oraz kopertówka w takim samym kolorze.

Harris pokazała, że pasiaste ubrania można nosić nie tylko na co dzień. Paski doskonale wyglądają również na wielkiej gali. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami mogą stworzyć elegancki i stylowy look. Pasiasty trend utrzymuje się w modzie wiele lat i wszystko wskazuje na to, że będzie rządzić jeszcze długo.

Tematy:

Nieprawidłowy email