Najlepiej ubrani Polacy 2015

Polscy mężczyźni potrafią ubrać się modnie, niebanalnie i elegancko. Styl, których panów zachwycił nas najbardziej w mijającym roku? Kto stawia na klasykę, a kto nie boi się modowych ekperymentów? Zobaczcie naszym zdaniem najlepiej ubranych Polaków 2015 r.

Foto: Getty Images

Podsumowań modowych ciąg dalszy. Tym razem na tapetę wzięłyśmy znanych panów, którzy naszym zdaniem mają ciekawy styl, nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem i są inspiracją dla polskich mężczyzn. Zobaczcie!

5. Marcin Prokop

Dziennikarz "Dzień dobry TVN" znany jest z ciętych ripost, błyskotliwego poczucia humoru i dystansu do siebie. Również modę traktuje na luzie i puszcza do niej oko, ale nigdy nie jest przybrany. Mimo bardzo wysokiego wzrostu, bo przecież mierzy ponad dwa metry, bardzo dobrze dobiera ubrania. Świetnie wygląda w klasycznych garniturach, marynarkach i dopasowanych spodniach. Duży plus za kraciaste marynarki, eleganckie muszki i kolorowe skarpetki, które Prokop uwielbia.

Foto: MW Media Marcin Prokop

4. Mateusz Banasiuk

Mateusz Banasiuk jest jednym z najbardziej wziętych młodych polskich aktorów i naszym zdaniem jednym z najlepiej ubranych aktorów 30+. Na co dzień Mateusz stawia na miejski, niewymuszony luz, natomiast na oficjalne wyjścia doskonale łączy go z elegancją. Jego styl to miks młodzieżowego luzu, klasyki i artystycznej nonszalancji. Podobają się nam marynarki i koszule Mateusza, które zawsze są wyraziste i niebanalne.

Foto: MW Media Mateusz Banasiuk

3. Tomasz Ossoliński

Tomasz Ossoliński, miłośnik wysokiej jakości krawiectwa, twórca garniturów szytych na miarę, mistrz krawiectwa nosi się elegancko i z klasą. Lubimy jego idealnie skrojone garnitury i płaszcze, ponadczasową klasykę, która bardzo do niego pasuje. Szczególnie do gustu przypadły nam kraciaste marynarki a'la angielski dandys. Jedyny taki dżentelmen na polskich salonach!

Foto: MW Media Tomasz Ossoliński

2. Radzimir Dębski

Utalentowany, przystojny i do tego stylowy. Syn Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz już nie raz gościł w modowych zestawieniach. Znalazł się również i w naszym, gdyż uważamy, że Radzimir ma wyczucie stylu i umie bawić się trendami.  Muzyk, który podbił serce Beyonce, stawia na sportową elegancję. W jego stylizacjach znajdziemy klasyczne białe koszule i eleganckie marynarki okraszone sporą dawką luzu w postaci sportowych butów w mocnym kolorze, bluz i luźnych spodni.

Foto: MW Media Radzimir Dębski

1. Wojtek Mazolewski

Artysta i modowy indywidualista. Lider zespołów Pink Freud i Wojtek Mazolewski Quintet nie boi się eksperymentować z modą. Uwielbia czerń, ale chętnie przełamuje ją kolorami, na przykład różem lub czerwienią. Chętnie nosi kapelusze, retro kamizelki, eleganckie mokasyny. Świetnie wygląda w klasycznym garniturze, ale również w zwykłym t-shircie, ramonesce i rurkach. Rock and roll, retro, i współczesne trendy w jednym.

Foto: MW Media Wojciech Mazolewski

Tematy:

Nieprawidłowy email