Najlepiej ubrane Polki 2015

Wspólnie z naszym gościem postanowiłyśmy podsumować rok 2015 i wybrać pięć najlepiej ubranych polskich gwiazdy. Kto w tym roku zachwycił nas swoim wizerunkiem, a także odważnymi modowym wyborami. Sprawdźcie nasze podsumowanie polskich czerwonych dywanów.

Foto: Materiały prasowe

Zdecydowanie końcówka roku to okres podsumowań, również tych modowych. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się nieco dokładniej stylizacjom naszych rodzimych gwiazd. Czyje kreacje zachwyciły nas w tym roku? Kto wyróżnił się na tle innych znanych postaci niezwykłym wyczuciem stylu i trendów? O zaopiniowanie naszego wyboru poprosiłyśmy Marcina Brylskiego – stylistę i dziennikarza, który na co dzień współpracuje z magazynami „Zwierciadło” i „Sens”. Podczas sesji organizowanych dla tych tytułów miał okazję współpracować z wieloma gwiazdami, poznać ich zdanie na temat mody, a także dowiedzieć się, jak wielką wagę przywiązują do publicznych wystąpień i wyjść. Poznajcie nasz wybór.

5. Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz w pewnym momencie zniknęła z publicznego życia. Jej powrót w tym roku został zauważony, zwłaszcza przez styl, jaki obecnie reprezentuje. Dość skromne i męskie, choć w tym wszystkim niezwykle seksowne i kobiece wydanie. W smokingach, spodniach, prostym szlafrokowym płaszczu, wygląda naprawdę dobrze. Taki sprawdzony minimalizm jest zarówno bezpieczny, jak i szykowny.

Foto: Zdjęcia własne VU MAG Kasia Stankiewicz

4. Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska nie afiszuje się zanadto na warszawskich salonach. Woli udzielać się społecznie i wspierać różne akcje między innymi obrońców praw zwierząt. Pomyśleć nawet można, że modą w ogóle się nie interesuje i tym samym nie będzie dobrze prezentować się podczas czerwonodywanowych okazji. A jednak. Wprawdzie nosi się bardziej klasycznie i elegancko, aniżeli ekstrawagancko, to jednak zazwyczaj wygląda bez zarzutu. Ma bardzo kobiece kształty, które odpowiednio eksponuje. Dobrze wypada zarówno w sukienkach, spódnicach, jak i garniturach, a to nie udaje się każdej kobiecie. Do tego pojawia się zawsze mocny akcent – ciemna pomadka do ust i lakier do paznokci.

Foto: Zdjęcia własne ONS/AKPA / VU MAG Maja Ostaszewska

3. Agnieszka Cegielska

Nie każda kobieta, posiadaczka ładnej sylwetki, potrafi ją dobrze wyeksponować. Do tego ubrać się interesująco i ładnie. Agnieszka Cegielska potrafi. Obojętnie czy ma na sobie długość mini, midi czy nawet maxi proporcje są zawsze zachowane. Zarówno w klasyce, jak i mocnych kolorach, wygląda świeżo, bardzo kobieco i modnie. Może to za sprawą projektów Bohoboco? A może dopiero w połączeniu z nią samą, powstaje to coś? W każdym razie ten nowoczesny styl jest rzeczywiście świetny.

Foto: Zdjęcia własne AKPA/ONS / VU MAG Agnieszka Cegielska

2. Kasia Sokołowska

Kobieta, która za każdym razem wygląda inaczej. W jej szafie znajdziemy wszystko: od krótkich spódniczek, przez długie szerokie spodnie i płaszcze po eleganckie sukienki. Trudno jeszcze wyczuć, z jakim modowym wizerunkiem chce być kojarzona. Pewnie wciąż eksperymentuje, ale trzeba przyznać, że z reguły wygląda naprawdę dobrze i ma w sobie magnetyzm. Ma też świetna figurę, co wykorzystuje w stylizacjach od projektantów, z którymi współpracuje przy okazji pokazów.

Foto: Zdjęcia własne ONS/AKPA / VU MAG Sokołowska

1. Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim często eksperymentuje. Zazwyczaj jest to nowoczesny look, zdarzają się nawet płaskie buty, ale zawsze odpowiednio dobiera strój do okazji czy wydarzenia. Odważnie nosi też bardzo modne, wręcz pokazowe stylizacje, z których udaje jej się wyjść obronną ręką. Trzeba także podkreślić, że w tym wszystkim nie daje się zdominować ubraniu. Agnieszka często wybiera projekty Mariusza Przybylskiego, w których prezentuje się kobieco, seksownie i na czasie. Wydaje mi się, że "męska" odsłona stroju, służy jej nawet bardziej.

Foto: Zdjęcia własne ONS/AKPA / VU MAG Agnieszka Szulim

Tematy:

Nieprawidłowy email