Moda z „Pretty Woman” powraca

Może film „Pretty Woman” jest kultowy i na stałe wpisał się w historię kinematografii, a piękna Julia Roberts zapadła w pamięci wielu mężczyzn na całym świecie, ale kto by się spodziewał, że prawie ćwierć wieku po premierze filmu, nadal będzie źródłem inspiracji. Zwłaszcza modowych. A jednak. Odważna sukienka Julii Roberts wraca i to w wielkim stylu – na okładce brytyjskiego GQ i na ciele Emmy Watson.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Odkąd Emmie Watson udało się odciąć od wizerunku czarodziejskiej postaci z Harry’ego Pottera, łatwo dostrzec, że brytyjska aktorka postawiła na kobiecy styl. Tak seksownej Emmy Watson nie widzieliśmy już dawno. Aktorka została pokazana w zmysłowej sukience inspirowanej modą z lat ’90. Do złudzenia przypomina kreację Julii Roberts z filmu „Pretty Woman” - dwukolorową sukienkę z mocnymi wycięciami po bokach, której dolna i górna część połączone są wąskim paskiem z charakterystycznym kółkiem, które okala pępek.

GQ

W takiej kreacji na okładce brytyjskiego magazynu GQ Emma Wattson promuje najnowszy film Sofii Coppoli „The Bling Ring”, w którym gra główną rolę. Czy analogia do stroju ma sugerować, że film z Emmą Watson będzie równie kultowy, jak „Pretty Woman”?

Buena Vista Pictures
Getty Images/ AKPA

Laura Whitmore, Jennifer Lawrenc, Marina Łuczenko I Ashley Madekwe w sukienkach z wyciętymi bokami – to będzie hit sezonu!

Tematy:

Nieprawidłowy email