Best Look: Miranda Kerr w sukience Louis Vuitton

Modelka razem z innymi gwiazdami pojawiła się na corocznym balu UNICEF zorganizowanym i sponsorowanym przez dom mody Louis Vuitton.

Foto: Getty Images

Na balu w Los Angeles, zorganizowanej przez UNICEF i francuski dom mody Louis Vuitton pojawiły się tłumy gwiazd. Mariah Carey, Nicole Kidman, Selena Gomez, Heidi Klum, to tylko niektóre z nich. Nie zabrakło też ambasadorek marki -Lea Seydoux i Jennifer Connelly, którym towarzyszył dyrektor kreatywny Louis Vuitton, Nicolas Ghesquiere.

Tego wieczoru szczególne powody do dumy miała rodzina Beckhamów. David Beckham wyróżniony został przez UNICEF nagrodą za swoje zaangażowanie i pomoc biednym dzieciom na świecie.

Na imprezie pojawiła się także Miranda Kerr. Jedna z najbardziej popularnych australijskich modelek tego wieczoru zaprezentowała się w bardzo krótkiej sukience, oczywiście projektu Vuitton. Odsłaniając zgrabne i opalone nogi, Miranda zrezygnowała z dekoltów i biżuterii. Stylizację dopełnił stonowany make-up, prosta fryzura i szare sandałki na delikatnym pasku.

Foto: Getty Images Miranda Kerr
Foto: Getty Images Miranda Kerr

Tematy:

Nieprawidłowy email