Best look: Mamie Gummer w sukience Balenciaga

Mamie Gummer, najstarsza córka Meryl Streep, wygląda jak kopia swojej matki. Przekonają się o tym widzowie, którzy wybiorą się do kina na film „Ricki And The Flash”, w którym Meryl i Mamie grają matkę i córkę. Obie panie pojawiły się na premierze filmu w Nowym Jorku. I trzeba przyznać, że Mamie w pięknej sukience Balenciaga wyglądała lepiej niż jej genialna matka.

Foto: Getty Images

Mamie Gummer odziedziczyła po matce kilka wspaniałych rzeczy: talent aktorski, doskonałą cerę, piękny uśmiech. Wszystko miała okazję zaprezentować podczas pracy na planie filmu „Ricki And The Flash”. Na premierze filmu w Nowym Jorku, Gummer pojawiła się oczywiście u boku matki. I choć zazwyczaj Meryl Streep zdobywa mój prywatny tytuł Ikony Czerwonego Dywanu ilekroć się na nim pojawia, tym razem Mamie wyglądała lepiej od mamy.

Foto: Getty Images

Ubrana w czarną sukienkę Balenciaga z kolekcji  resort 2016, z brzoskwiniową wstawką z tiulu prezentowała się elegancko i bardzo wyrafinowanie. Kreacje doskonale pasowała do stylu Mamie. Aktorka nie podąża ślepo za trendami, nie przepada za nadmiernie seksownymi propozycjami i raczej nie eksponuje ciała. Co nie oznacza, że na czerwonym dywanie nie wygląda doskonale. Z tak idealną cerą i kolorem włosów, lepiej wygląda z minimalnym makijażem i w prostych, eterycznych kreacjach.

Wszystkie te warunki spełnia stylizacja Mamie na premierze jej ostatniego filmu. Dodajmy, że sukienka została uszyta specjalnie dla niej – w oryginalne tiulowa wstawka zrobiona była z szarego materiału. Dodatek brzoskwiniowego materiału rozjaśnił kreację i sprawił, że jest bardziej lekka.

Foto: Getty Images

Do sukienki Mamie dobrała sandałki Balenciaga w kolorze czarnym. Włosy spięła w niebanalny, lekko rozczochrany kok, co sprawiło, że wyglądała na jeszcze bardziej podobną do matki. Doskonała stylizacja i powiew świeżości nie tylko w Hollywood ale i na czerwonym dywanie!

Tematy:

Nieprawidłowy email