Best Look: Małgorzata Socha w zestawie od Isabel Marant

Małgorzata Socha była jedną z gwiazd prezentacji najnowszej ramówki telewizji TVN. Aktorka po raz kolejny wykazała się fantastycznym wyczuciem stylu i znajomością najnowszych trendów.

Foto: AKPA

Telewizja TVN zaprezentowała swoją najnowszą propozycję programową na wiosenny sezon. Na spotkaniu prasowym nie zabrakło największych gwiazd stacji – Magdy Mołek, Magdy Gessler, Pauliny Krupińskiej, Małgorzaty Rozenek, Małgorzaty Kożuchowskiej, Pauliny Krupińskiej, a także Mai Sablewskiej.

Zaproszenie przyjęła również Małgorzata Socha, którą oglądać możemy w serialu „Na Wspólnej”. Aktorka, uznawana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd, na tę okazję wybrała propozycję z najnowszej kolekcji francuskiej projektantki Isabel Marant na sezon wiosna-lato 2016. Małgosia do czarnego zestawu w delikatny czerwony wzór dobrała torebkę Valentino w kolorze khaki, a także czarne zamszowe kozaki z wysoką cholewką od Gianvito Rossi. Całość stylizacji uzupełniła minimalistyczną biżuterią, klasycznym uczesaniem i delikatnym makijażem.

Foto: AKPA Małgorzata Socha

Koszt tego zestawu, w którym zaprezentowała się Socha to 18 tys. złotych. Poszczególne elementy garderoby można nabyć między innymi w warszawskim butiku Moliera czy też na platformie zakupowej Net-a-porter.

Foto: AKPA Małgorzata Socha

Tematy:

Nieprawidłowy email