Best Look: Małgorzata Socha w sukni Łukasza Jemioła

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł gościli w Londynie na jednej z najbardziej prestiżowych imprez modowych- British Fashion Awards. Aktorka, która od lat jest przyjaciółką i muzą polskiego projektanta, zaprezentowała się w specjalnie stworzonej na tę okazję kreacji, autorstwa Łukasza Jemioła.

Foto: Materiały prasowe

Wczorajszej nocy w londyńskim Coliseum Theatre miało miejsce niezwykłe wydarzenie w świecie mody, jakim jest British Fashion Awards. Już po raz kolejny przyznane zostały nagrody dla m.in. najlepszych projektantów, modelek oraz twórców kampanii reklamowych. Polskę reprezentował m.in. Łukasz Jemioł, który na czerwonym dywanie pojawił się w towarzystwie przyjaciółki i muzy- Małgorzaty Sochy. Projektant zdjęciami z Coliseum Theatre pochwalił się na swoim Instagramie.

Foto: Materiały prasowe Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł

Gwiazda wystąpiła w specjalnie zaprojektowanej na tę okazję kreacji Łukasza Jemioła. Suknia nawiązuje do barwnego stylu boho. Kreacja, do której użyte zostały zestawienia dwóch jedwabi, jest niezwykle elegancka, ale też seksowna. Wszystko za sprawą dekoltu oraz rozcięcia na udzie. Całość stylowego looku uzupełniła wieczorowa biżuteria marki Apart. Jak wyszło? Według nas elegancko, nonszalancko i zmysłowo!

Tematy:

Nieprawidłowy email