Best Look: Magdalena Frąckowiak cała na czarno

Magdalena Frąckowiak pojawiła się na imprezie z okazji nowego wydania „V Magazine”, Jego okładkową gwiazdą została Lady Gaga, która także obecna była na evencie.

Foto: East News

Cała śmietanka mody, łącznie z najlepszymi top modelkami w branży, przez ostatni tydzień przebywała w Nowym Jorku. Odbywał się tam tydzień mody oraz liczne imprezy towarzyszące. Jedną z nich była celebracja nowego wydania magazynu „V”, którego gwiazdą jest Lady Gaga. Na imprezie, oprócz piosenkarki, pojawiła się między innymi Carine Roitfeld, modelka i wokalistka Karen Elson, a także nasza polska top modelka Magdalena Frąckowiak.

Magda tego wieczoru zjawiła się ubrana od stóp do głów na czarno. Sznurowane botki na obcasie zestawiła z rajstopami, skórzanymi szortami oraz bardzo krótkim crop topem. Na ramiona modelka zarzuciła futro, a całość uzupełniła biżuterią własnego projektu oraz przepiękną torebką vintage.

Foto: East News Magdalena Frąckowiak

Obroża wykonana z jedwabnej wstążki i drobnych, złotych kuleczek stała się popularna także wśród innych modelek. Zobaczyć można było w niej również Lily Aldridge, Editę Vilkeviciute oraz Natashę Poly. Magdzie Frąckowiak gratulujemy sukcesu.

Tematy:

Nieprawidłowy email