Best Look: Magdalena Cielecka w kombinezonie BOHOBOCO

W poniedziałek w Teatrze Polskim już po raz 18. przyznane zostały Polskie Nagrody Filmowe – Orły. Tak elegancka gala wymaga odpowiedniej stylizacji. Wśród gustownie ubranych gwiazd naszą uwagę zwróciła Magdalena Cielecka, która zadała szyku w kobiecym kombinezonie Bohoboco.

Foto: East News

Orły to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie polskiego filmu. W poniedziałek już po raz 18. przyznane zostały nagrody najlepszym polskim aktorom, reżyserom i filmom.

Foto: East News Magdalena Cielecka
Foto: East News Magdalena Cielecka

Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo osób ze świata filmu i show-biznesu, którzy zadbali o to, aby tego wieczoru wyglądać zjawiskowo. Najlepszą aktorką została Maja Ostaszewska, wyróżniona za film „Body/Ciało" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Gwiazda prezentowała się przepięknie w czarnej długiej sukni. Naszą uwagę najbardziej zwróciła jednak Magdalena Cielecka. Aktorka, choć w tym roku nie była nominowana do filmowej nagrody, ma teraz bardzo dobry czas. Mogliśmy ją oglądać m.in. w „Córkach dancingu”. Niedawno promowała również film „Zjednoczone stany miłości” w reżyserii Tomasza Wasilewskiego, który dostał nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale.

Foto: East News Magdalena Cielecka
Foto: East News Magdalena Cielecka

Cielecka zadała szyku w eleganckim kombinezonie w kolorze pudrowego różu BOHOBOCO. Przód zestawienia wygląda bardzo grzecznie, natomiast tył to istne szaleństwo w postaci głębokiego dekoltu na plecach. Do tego kopertówka w jasnym kolorze, srebrne szpilki i gładko zaczesana fryzura. Elegancko, seksownie i kobieco!

Tematy:

Nieprawidłowy email