Best Look: Magdalena Boczarska w kreacji Gosi Baczyńskiej

Ten wieczór należał do niej! Magdalena Boczarska zachwyciła nie tylko talentem i rolą w filmie „Sztuka kochania”, ale również stylem i przepiękną kreacją, którą specjalnie dla niej przygotowała na ten wieczór Gosia Baczyńska.

Foto: East News

Magdalena Boczarska to nie tylko utalentowana aktorka, ale także przepiękna kobieta, która już od jakiegoś czasu zachwyca nas stylem i kreacjami, w jakich prezentuje się podczas publicznych wystąpień. Wybiera przede wszystkim kobiece stylizacje, które nie tylko podkreślają jej urodę, ale także charakter.

Magdalena Boczarska na premierze swojego nowego filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" zaprezentowała się w przepięknej ręcznie szytej sukni z cekinów wyszywanych w motywy kwiatowe, którą specjalnie dla niej na ten wieczór przygotowała Gosia Baczyńska. Stylizację uzupełniły sandałki na szpilce od Gianvito Rossi oraz biżuteria Apart.

Foto: East News Magdalena Boczarska
Foto: East News Magdalena Boczarska

Nie możemy też nie wspomnieć o kurtce z niebieskich piór, którą dla aktorki również przygotowała Gosia Baczyńska. Dzięki takim szczegółom całość stworzyła przepiękną kreację, która bezwątpienia zrobiłaby także furorę na światowych czerwonych dywanach. Za stylizację aktorki odpowiadała, współpracująca z naszym serwisem, Dagmara Radzikowska, makijaż Eryka Sokólska, włosy Agnieszka Górska.

Foto: East News Magdalena Boczarska

Tematy:

Nieprawidłowy email