Best Look: Lupita Nyong'o w kreacji od J.Crew

Wczoraj wieczorem w Los Angeles odbyła się premiera filmu „Księga Dżungli”, najnowszej ekranizacji książki Rudyarda Kiplinga. Ozdobą czerwonego dywanu była zdobywczyni Oscara - Lupita Nyong'o.

Foto: Newspix

Lupita Nyong'o to jedna z najlepiej ubranych aktorek w Hollywood. Na oficjalne wyjścia wybiera kreacje w mocnych, jaskrawych kolorach. Która z nas nie pamięta jej przepięknej błękitnej kreacji od Prady, w której pojawiła się na rozdaniu Oscarów, czy też czerwonej sukni z peleryną od Ralpha Laurena.

Również podczas wczorajszej premiery 33-letnia aktorka zadała szyku. Lupita na czerwonym dywanie zaprezentowała się stylizacji przygotowanej specjalnie na ten wieczór przez amerykańską markę J.Crew. Składały się na nią błyszcząca spódnica w stylu lat 20. w kolorze delikatnego złota, a także zielony t-shirt z dekoltem w kształcie litery "V".

Foto: Newspix Lupita Nyong'o

Nyong'o kreację uzupełniła złotymi sandałkami na szpilce, a także dwoma przepięknymi naszyjnikami wysadzanymi kamieniami w kolorze fioletowym oraz zielonym. W roli zarzutki tym razem wystąpiłam dobrze znana nam kurtka jeansowa.

Foto: Newspix Lupita Nyong'o
Foto: Newspix Lupita Nyong'o

Tematy:

Nieprawidłowy email