Lara Stone rok po urodzeniu dziecka: nago, bez retuszu w magazynie „System”

Lara Stone rok temu urodziła dziecko. Modelka od początku mówiła, że macierzyństwo i modeling, to nie jest najlepsza para. W pierwszych miesiącach ciąży Lara przytyła kilka kilo i niemal natychmiast straciła jeden z kontraktów. Teraz po raz pierwszy pokazuje się w pełnej okazałości stając nago przed obiektywem Jurgena Tellera. Pozbawione obróbki graficznej fotografie trafiły do nowego numeru magazynu „System”.

fot. Jurgen Teller

Bycie pracującą matką nie jest łatwe. Zwłaszcza, jeśli twoja praca zakłada nieustanne podróże po świecie, wielogodzinne sesje zdjęciowe i konieczność utrzymywania nienagannego wyglądu i figury. W ciąży to zadanie jest niebywale trudne. Przekonała się o tym Lara Stone, która w pierwszych miesiącach ciąży przytyła kilka kilo. Dla jednego z klientów, z którym współpracowała, oznaczało to natychmiastowe zerwanie kontraktu.

Modelka w grudniu 2013 roku urodziła syna. Od tamtego czasu rzadko pojawiała się w nowych kampaniach czy na okładkach. Ale w tym tygodniu miłośnicy Lary mają co podziwiać. Najpierw pojawiły się nowe fotografie z kampanii bielizny Calvina Kleina, a potem wyjątkowa gratka – sesja zdjęciowa autorstwa Jurgena Tellera dla „System”. To drugie jest o tyle niezwykłe, że Lara pozuje w bieliźnie i topless. Możemy podziwiać jej zabójcze ciało, które nie zostało ulepszone w Photoshopie. Modelka wygląda naturalnie, niesamowicie seksownie i absolutnie zachwycająco. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby tak wyglądały wszystkie młode matki. (Tylko proszę, nie krzyczcie, że stac ją na trenera, kucharza i nianie, i dlatego tak dobrze wygląda. Żadna z osób, którym płaci Lara Stone, nie pójdzie za nią na siłownię, nie wyleje siódmych potów i nie nauczy się za nią podejmowania słusznych i zdrowych wyborów.)

fot. Jurgen Teller
fot. Jurgen Teller
fot. Jurgen Teller
fot. Jurgen Teller
fot. Jurgen Teller
fot. Jurgen Teller
fot. Jurgen Teller
fot. Jurgen Teller

Tematy:

Nieprawidłowy email