Best Look: Kylie Jenner w przezroczystej kreacji Vionnet

Kylie Jenner szuka sposobu na siebie. Najmłodsza z Kardashianek postanowiła chyba pójść  w ślady Kim i budować swoją markę na odsłanianiu ciała i zamiłowaniu do kreacji w kolorze nude. Na premierze filmu „Paper Towns” Kylie pojawiła się u boku Kendall i Cary Delevingne ubrana w przezroczystą spódnicę i stanik Vionnet.

Foto: Getty Images

Kylie Jenner ma 17 lat. Ławo o tym zapomnieć, patrząc na coraz bardziej odważne stylizacje najmłodszej z klanu Kardashianów – Jennerów. Kylie, trochę jak jej starsza siostra Khloe, nie może znaleźć na siebie pomysłu. Próbowała sił w modelingu, ale tu zdecydowanie podium należy do Kendall, która jest ulubienicą Karla Lagerfelda. Próbowała sił jako projektantka i pisarka, obie rzeczy robiła do spółki z siostrą i obie przeszły bez echa. Postanowiła więc wejść na ścieżkę przetartą przez Kim: delikatny skandal i dużo półnagiego ciała. Na całe szczęście – bez sekstaśmy.

Na Instagramie i Snapchacie Kylie nieustannie pojawiają się prowokacyjne zdjęcia i filmy nastolatki. Ale to chyba normalne w tym wieku. Większość dziewczyn stara się pokazać z jak najlepszej strony, czasem pokazując zbyt wiele. Jednak Kylie, w przeciwieństwie do rówieśniczek, nie musi martwić się o szkołę, ustalone z rodzicami godziny powrotów z imprez czy kieszonkowe. Jej wieczory mijają na imprezach w klubach, premierach filmowych i pokazach mody.

Foto: Getty Images

Ostatnio Kylie pojawiła się na amerykańskiej premierze filmu „Paper Towns”, w którym gra przyjaciółka jej siostry – Cara Delevingne. Na tą okazję Kylie wybrała kreację w kolorze nude i zaprezentowała nową fryzurę – turkusowo – zielonego, długiego boba. Przypuszczam, że spódnica maxi Vionnet w kolorze nude i identyczny, półprzezroczysty stanik, pochodzą z szafy Kim Kardashian, która jest fanką takiego stylu. Na całe szczęście przy figurze Kylie przezroczysta spódnica spod której prześwitywały beżowe szorty i stanik – bandaż, wyglądają całkiem dobrze.

Foto: Getty Images

Aby przezroczysta kreacja Kylie była nieco mniej wyzywająca, celebrytka narzuciła na ramiona zamszową kurtkę Topshop. Stylizację uzupełniały szpilki Gianvito Rossi, torebka GIvenchy i naszyjnik Vanessa Mooney.

Foto: Getty Images

Trzeba przyznać, że stylizacja choć bardzo odważna, doskonale wygląda na zgrabnej, kobiecej sylwetce Kylie, a zielone włosy nie pozwalają zapomnieć, że mamy do czynienia z nastolatką, która nadal jest w fazie poszukiwań: zarówno swojego stylu jak i celu w życiu. Co wyjdzie z tych poszukiwań?

Tematy:

Nieprawidłowy email