Best Look: Księżna Kate z torebką polskiej marki Etui Bags

Księżna Kate chętnie sięga po kreacje największych projektantów, ale często również wybiera projekty z sieciówek i młodych marek. Na obchodach z okazji Dnia Świętego Patryka oraz na spotkaniu z prezydentem Francji Francoisem Hollandem Kate prezentowała się w stylowym płaszczu, do którego dobrała kopertówkę polskiej marki Etui Bags.

Foto: Getty Images

Kate Middleton razem z księciem Williamem celebrowali niedawno obchody Dnia Świętego Patryka. Spotkali się również z prezydentem Francji Francios Hollandem.

Foto: Getty Images Kate i William podczas oficjalnej wizyty w Paryżu

Tak oficjalne spotkania wymagają dopasowanej do okazji stylizacji. Kate wybrała dwurzędowy ciemnozielony płaszcz o kroju sukienki i szpilki w takim samym kolorze. Stylową i prostą stylizacją uzupełniła kopertówka, która pochodzi z kolekcji polskiej marki Etui Bags.

Foto: Getty Images Kate Middleton

Ręcznie szyta torebka poznańskiej marki kosztuje ok. 200 zł. Można ją kupić w Poznaniu oraz w dwóch miejscach w Londynie – luksusowym domu towarowym Harrods oraz w sklepie przy Oxford Street.

Pojawienie się z Kate z torebką polskiej marki pozytywnie wpłynęło na firmę z Poznania. Od kilku dni zapotrzebowanie na produkty Etui Bags znacznie wzrosło, a szczególnym zainteresowaniem cieszy się oczywiście torebka, którą miała księżna Cambridge.

Foto: Getty Images Kate z torebką polskiej marki

- Mamy bardzo długą listą oczekujących. Niektóre z pań zamawiają po 2-3 torebki. Niestety już teraz nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy będziemy w stanie sprostać wszystkim zamówieniom. Będziemy oferować klientkom alternatywne wersje kolorystyczne – powiedziała w rozmowie z TVN24 BiŚ Sonia Firlej, asystentka właścicielki marki.

Polecamy także:

Tematy:

Nieprawidłowy email