Best Look: Klaudia Halejcio w SI-MI

Klaudia Halejcio nie ukrywała zachwytu z dres code’u, jaki narzucił swoim gościom Robert Kupisz. Na zaproszeniu projektant napisał, że goście mają pojawić się w… dresach!  Jak sportowy styl zinterpretowała Klaudia Halejcio? Zobaczcie sami!

Foto: AKPA

Widać, że młodzieżowy styl inspirowany subkulturą hip-hopu i rapu płynie w żyłach młodziutkiej aktorki. Klaudia Halejcio w naturalny sposób wprasowała się w klimat pokazu kolekcji „Gangsta” Roberta Kupisza i bez wątpienia była najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru.

Gangsterski charakter stylizacji Klaudii zapewnia połączenie długiej koszuli w kratę i bomberki w kolorze khaki z odsłaniającym brzuch topem. Te części garderoby pochodzą z kolekcji SI-MI. Dobrze, że aktorka zdecydowała się dołączyć do nich czarne rurki – dość masywna góra z szerokimi spodniami mogłaby niepotrzebnie poszerzyć sylwetkę. Spodnie pochodzą z kolekcji Łukasza Jemioła.

Klaudia Halejcio założyła czarne botki z odsłoniętymi palcami marki Badura i małą kopertówkę z Zary.

Foto: AKPA

Na uszach aktorki błyszczą złote kolczyki Lilou. Starannie wymodelowane włosy przypominają, że Klaudia jest nie tylko młoda, ale także kobieca i seksowna.

Foto: AKPA

Nieprawidłowy email