Best Look: Kim Kardashian w Balmain

Nie za odważne wycięcia czy bogate dodatki, ale za pokaźny brzuszek wyróżniamy Kim Kardashian w dzisiejszym BEST LOOK-u. Oto wieczorowa inspiracja dla kobiet size plus!

Foto: Getty Images

Gala MTV Video Music Awards charakteryzuje się  przyzwoleniem na puszczenie wodzy fantazji zaproszonych gwiazd, które za pomocą stroju za wszelką cenę chcą zaprezentować swoją artystyczną osobowość. Efekt jest taki, że na czerwonym dywanie pojawia się półnaga Miley Cyrus, której piersi zasłaniają zaledwie dwa, srebrne paseczki (projekt Jeremy’ego Scotta), Rita Ora przypominająca łowcę strusiów (suknia Very Wang) czy Karlie Kloss, która najwidoczniej wpadła na imprezę w drodze powrotnej z plaży.

Foto: Getty Images

Pośród chcących się wyróżnić celebrytek, wypatrzyłam ją - Kim Kardashian w wyjątkowo skromnej (jak na nią) sukni w kolorze khaki. Suknia stylizowana na wojskowy styl zaprojektowana została specjalnie na tę okazję w domu mody Givenchy. To, co wyróżnia Kim spośród innych na imprezie gwiazd, to spore rozmiary – już nie tylko brzucha. Już niedługo na świat przyjdzie jej drugie, wyjątkowo upragnione dziecko. To doskonała okazja na zaprezentowanie wieczornego look dla kobiet size plus.

Foto: Getty Images
Foto: Getty Images

Choć pod wpływem ciąży całe ciało Kim Kardashian przeszło sporą metamorfozę, to na szczęście jej ładna buzia w ogóle się nie zmieniła.

Foto: Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email