Best Look: Kim Kardashian w kurtce Vetements

Kim Kardashian coraz chętniej pokazuje się publicznie.Trzeba przyznać, że pomimo kilku dodatkowych kilogramów, które zostały jej po ciąży, prezentuje się bardzo dobrze, a w jej szafie nie brakuje nowości z paryskich wybiegów.

Foto: East News

Styl Kim Kardashian jest dość specyficzny - albo należy się do grona jego fanów lub też jest się jego całkowitym przeciwnikiem. My doceniamy Kim przede wszystkim za konsekwencję oraz niezwykłą dbałość o szczegół i promocję paryskich domów mody. Za sprawą swojego męża, który przedstawił ją takim projektantom jak Riccardo Tisci czy też Olivier Roustieng, pani West ma dostęp do najpiękniejszych i najbardziej wyszukanych kreacji. W garderobie Kardashian oprócz Balmain oraz Givenchy zaczęły pojawiać się także projekty innego topowego projektanta - Demny Gvasalia – założyciela Vetements oraz nowego dyrektora kreatywnego Balenciaga.

Foto: East News Kim Kardashian

Czarna bomberka, którą tego wieczoru miała na sobie Kim, to właśnie kurtka z najnowszej kolekcji Vetements. Celebrytka dobrała ją do opinającej ciało sukienki z kolekcji Balmain Pre-Fall 2016. Nie zabrakło także najmodniejszych w tym sezonie szpilek na pasku w kolorze nude od Manolo Blahnika.

Foto: East News Kim Kardashian

Tematy:

Nieprawidłowy email