Best Look: Kiernan Shipka w sukience od Mary Katrantzou

Kiernan Shipka wyrasta na jedną z najlepiej ubranych nastoletnich gwiazd. 15-latka znana z hitowego serialu „Mad Men” może pochwalić się świetnymi stylizacjami, które idealnie pasują do jej wieku. Kolejny, trafiony look zaprezentowała na imprezie „Teeen Vogue Young Hollywood Party” w Kalifornii.

Foto: Getty Images

Kiernan Shipka zadebiutowała na szklanym ekranie jako kilkulatka, grając Sally; niesforną córkę głównego bohatera, Dona Drapera. Shipka dorastała na oczach świata, a widzowie z każdym sezonem obserwowali, jak  ze słodkiej dziewczynki przeistacza się w piękną młodą damę. Rola Sally przyniosła Kiernan olbrzymią popularność. Nic dziwnego, że szybko zaczęła udzielać wywiadów i bywać na salonach.

15-letnia gwiazda pojawiła się kilka dni temu na imprezie Vogue’a w Beverly Hills. Oglądając zdjęcia z tego wydarzenia, bez zastanowienia stwierdziłam, że to właśnie Shipka zostanie bohaterką dzisiejszego Best Looka. Nie tylko dlatego, że osobiście jestem wielką fanką serialu „Mad Men”.

Myślę, że look, w którym pokazała się Sally na  „Teeen Vogue Young Hollywood Party” jest po prostu świetny. Młodziutka aktorka zaprezentowała się w kreacji Mary Katrantzou, greckiej projektantki, słynącej z tworzenia bardzo wyrazistych  i kolorowych ubrań. Intensywne barwy zdominowały strój Shipki. Dopasowaną, krótką sukienkę z lekko rozkloszowanym dołem ozdobiły kwiaty oraz różnokolorowe paski, zestawione ze sobą w nieco fantazyjny sposób. Choć góra sukienki posiada grzeczny, czarno-biały kołnierzyk, dalsza część stylizacji obfituje w radosne i soczyste kolory.

Kreacja Kiernan kojarzy mi się z retro stylem i latami 60. oraz 70. Z pewnością gwiazda polubiła taką stylistykę, wszak serial „Mad Men” osadzony jest w latach 60. ubiegłego stulecia. Dopełnieniem tego radosnego i pozytywnego looku są szpilki w kolorze pomarańczy.

Delikatny make-up i naturalna fryzura łagodzą kolorową stylizację. Look gwiazdki „Mad Men” jest świeży, dziewczęcy i radosny. Stylizacja na piątkę z plusem.

Tematy:

Nieprawidłowy email