Best Look: Kendall Jenner w sukni Vivienne Westwood

Kendall Jenner była jedną z gwiazd zaproszonych przez Baracka Obamę na coroczną kolację wydawaną w Białym Domu. Trzeba przyznać, że prezentowała się niezwykle dojrzale.

Foto: Getty Images

Kendall Jenner coraz częściej pokazuje się publicznie bez swoich sławnych sióstr. A to wszystko za sprawą prężnie rozwijającej się kariery w modelingu, która sprawiła, że Jennerka coraz mniej utożsamiana jest z popularnym, nie tylko w Ameryce, reality show "Keeping Up with the Kardashians". Ostatnio modelka zaproszona została przez prezydenta Baracka Obamę na coroczną Correspondents' Dinner organizowaną przez Biały Dom. Na imprezie oprócz Kendall pojawiły się także modelki Karlie Kloss oraz Ashley Graham i czołowe gwiazdy Hollywood.

Foto: Getty Images Kendall Jenner

Tego wieczoru siostra Kim Kardashian zaprezentowała się w czarnej sukience z trenem projektu Vivienne Westwood. Modelka do kreacji bez ramiączek założyła jedynie diamentową obrożę, a całość stylizacji dopełniła sandałkami na paski od Dolce & Gabbana. Naszą szczególną uwagę zwrócił także odważny dekolt kreacji, który wyeksponowała biust Kendall.

Foto: Getty Images Kendall Jenner
Foto: Getty Images Kendall Jenner

Tematy:

Nieprawidłowy email