Best Look: Księżna Catherine w sukience Dolce & Gabbana

Jedna z najlepiej ubranych kobiet świata, zjawiskowa nie tylko na czerwonym dywanie. Kate Middleton, ikona stylu XXI wieku tym razem olśniła wszystkich w kreacji włoskiego domu mody Dolce & Gabbana.

Foto: Getty Images

Kreacje na wielkie wyjścia wybiera przede wszystkim u brytyjski projektantów-Jenny Packham czy Sarah Burton dyrektor kreatywnej domu mody Alexander McQueen. Jednak coraz częściej zdarza jej się sięgnąć także po kreacje wychodzące nie tylko spod ręki rodzimych kreatorów.

Podczas wczorajszego spotkania z prezydentem Republiki Chińskiej Xi Jinping oraz jego żoną Peng Liyuan, którzy obecnie przebywają z oficjalną wizytą na Wyspach, księżna zaprezentowała się w przepięknej burgundowej sukni włoskiego domu mody Dolce & Gabbana.

Sukienkę, w której pojawiła się żona księcia Williama, można kupić w popularnym sklepie internetowym Net-a-Porter a jej koszt to około 8 tys. złotych. Do tej mocno zabudowanej, wykonanej w całości z luksusowej gipiurowej koronki kreacji, Kate dobrała zamszowe szpilki oraz torebkę kopertówkę o zbliżonym odcieniu, również wykonaną ze skóry welurowej.

Należy także dodać pomimo niepogody, księżna nie zdecydowała się na okrycie wierzchnie, aby jeszcze bardziej podkreślić dobór kreacji.

Tematy:

Nieprawidłowy email