Best Look: Kate Hudson w kreacji Christian Dior

Ciemne usta, włosy zaczesane do tyłu i  kreacja wymagająca idealnej figury – tak właśnie na gali SAG Awards 2017 prezentowała się Kate Hudson. Musimy przyznać, że ta nieco mroczna stylizacja wywarła na nas duże wrażenie.

Foto: Getty Images

Kate Hudson to bezwątpienia jedna z najlepiej ubranych gwiazd w Hollywood, a na czerwonym dywanie prezentuje się w kreacjach od czołowych światowych projektantów. Aktorkę ubierają takie domu mody i marki jak: Versace, Roberto Cavalli, Stella McCartney, Michael Kors oraz J. Mendel. Teraz do tej grupy dołączył także paryski dom mody Dior. To właśnie kreację z najnowszej kolekcji przygotowanej przez dyrektor kreatywną Marię Grazię Chiuri na czerwony dywanie na gali SAG Awards 2017 wybrała Hudson.

Foto: Getty Images Kate Hudson
Foto: Getty Images Kate Hudson

Tiulowa kreacja z charakterystycznymi paskami na gorsecie, peleryną oraz białą lamówką z napisem "Dior" i kwiatem maku przypiętym na wysokości talii to propozycja z kolekcji Pre Fall 2017. Kate Huson stylizację uzupełniła makijażem z ciemną pomadką w roli głównej, a także takimi dodatkami jak aksamitna torebka oraz biżuteria Dana Rebecca Designs.

Foto: Getty Images Kate Hudson
Foto: Getty Images Kate Hudson

Tematy:

Nieprawidłowy email