Best Look: Kasia Stankiewicz w sukni Łukasza Jemioła

21 stycznia już po raz 17. wręczone zostały statuetki Doskonałości Mody miesięcznika „Twój Styl”. Jedną z gwiazd, która pojawiła się na tym wydarzeniu była Kasia Stankiewicz. Piosenkarka postawiła na elegancką kreację od Łukasza Jemioła.

Foto: East News

W czwartkowy wieczór po raz kolejny odbyło się rozdanie nagród "Doskonałość mody 2015" zorganizowane przez magazyn „Twój Styl”. Impreza połączona została z pokazem mody Lidii Kality na sezon wiosna-lato 2016.  Wydarzenie swoją obecnością uświetniło wiele gwiazd, m.in. Kasia Stankiewicz.

Gwiazda, która jakiś czas temu zniknęła z show-biznesu znów błyszczy na wielkich galach. Styl Kasi najprościej można określić jako minimalistyczny, a przy tym bardzo kobiecy. Na "Doskonałości mody" Stankiewicz zaprezentowała elegancki i szykowny look od Łukasza Jemioła.

Foto: East News Kasia Stankiewicz

Piosenkarka postawiła na czarną suknię z długim rękawem, która jest połączeniem klasyki i najnowszych trendów. Dopasowana kreacja z rozcięciem na udzie świetnie podkreśliła również zgrabną figurę artystki. Stylizację Kasi uzupełniła elegancka fryzura, którą wykonała Jaga Hupało oraz wyrazisty make-up. Klasa!

Tematy:

Nieprawidłowy email