Best Look: Joanna Krupa w sukience Valenciani by Adrian Anh Tuan

Joanna Krupa od kilku dni przebywa w Warszawie. Powodem jej odwiedzin jest oczywiście finał kolejnej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką", którego jest gospodynią. Przy okazji pojawiła się także na jednej z dobroczynnych akcji.

All-ONS_2318515-Joanna_Krupa

Joanna Krupa znana jest z tego, że uwielbia zwierzęta i przy każdej możliwej okazji wspiera organizacje walczące o ich prawa. W sobotę pojawiła się na premierze kalendarza Wielcy Małym, którego dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na pomoc schroniskom dla ukochanych czworonogów. Akcja ta ma też na celu rozpowszechnienie adopcji porzuconych i niechcianych zwierząt.

Na gali Joanna Krupa pojawiła się w długiej dopasowanej sukience z golfem. Biała sukienka z printem w kolorowe serca to kreacja wietnamskiej marki Valenciani by Adrian Anh Tuan. Joasia poznała projektanta podczas nagrań do Top Model, które miały miejsce na ostatnim wietnamskim Fashion Weeku. Do tej wyjątkowej i zapadającej w pamięć kreacji modelka dobrała beżowe szpilki oraz błękitny oversizowy płaszcz polskiego duetu Bohoboco.

Tematy:

Nieprawidłowy email