Best Look: Joanna Krupa w sukience Bizuu

Joanna Krupa pojawiła się na ostatnim pokazie marki Bizuu. W długiej do ziemi sukience w zielone aplikacje prezentowała się jak prawdziwa królowa stylu boho.

Joanna Krupa na pokazie Bizuu jesień-zima 2016/17

Wczoraj wieczorem w Warszawie w hali ATM odbył się pokaz marki Bizuu. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zaprezentowały na wybiegu kolekcję na sezon jesień-zima 2016/17. Oprócz regularnej kolekcji premierę miała limitowana linia inspirowana kreskówką „Atomówki”.

Na prezentacji pojawiły się tłum gwiazd, które wspierają markę, między innymi Kasia Zielińska, Małgorzata Socha, Joanna Horodyńska, Weronika Książkiewicz, Justyna Steczkowska, Barbara Kurdej Szatan, a także Joanna Krupa.

Joanna Krupa

Polska modelka, prowadząca program "Top Model. Zostań modelką" tego wieczoru postawiła na look w stylu boho. Długa, biała suknia do ziemi w zielone aplikacje to oczywiście projekt Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak pochodząca z ostatniej kolekcji Bizuu Mer lato 2016. Joanna dobrała do kreacji złotą torebkę do ręki oraz czerwone szpilki. Duży plus także za naturalny makijaż i włosy, które stanowiły idealne dopełnienie tej stylizacji.

Joanna Krupa

Tematy:

Nieprawidłowy email