Ikona stylu: Jessica Biel

Jessica Biel wierna jest klasycznym krojom, które podkreślają jej wysportowaną sylwetkę. Jej stylizacje zarówno na czerwonym dywanie, jak i te na co dzień zawsze dopracowane są w najmniejszym szczególe i uzupełnione wyjątkowymi dodatkami.

Jessica Biel to w tym roku niekwestionowana królowa gali rozdania Oscarów. Obie jej kreacje, które zaprezentowała na czerwonym dywanie przed Dolby Theater oraz na imprezie magazynu „Vanity Fair” jednogłośnie, okrzyknięte zostały najlepszymi stylizacjami tego wieczoru. Aktorka na tę wyjątkową okazję wybrała złote suknie – jedną projektu Kaufman Franco, a drugą biało – złotą przygotowaną dla gwiazdy przez Ralpha Laurena. Trzeba przyznać, że prezentowała się olśniewająco.

Jessica Biel już od dawna uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Hollywood. Jej styl jest bardzo spójny, wybiera kreacje podkreślające jej atletyczną figurę. Dopasowane sukienki z mocno zaznaczoną lub podkreśloną za pomocą różnych aplikacji, lub też drapowań talią. Jessica Biel chętnie eksponuje także swoje wysportowane ramiona, wybierając kreacje z górą o formie gorsetu. Chętnie także odsłania nogi, prezentując je w sukienkach o długości do kolan. Na co dzień wybiera wygodne stylizacje, zazwyczaj spodnie jeansy lub w ciemnym kolorze, które zestawia z klasycznymi t–shirtami, marynarkami a w chłodniejsze dni krótkimi wełnianymi płaszczami. Aktorka zawsze ma przy sobie okulary przeciwsłoneczne.

Tematy:

Nieprawidłowy email