Best Look: Jennifer Lawrence w kreacji Schiaparelli

Zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Poradnik pozytywnego myślenia”, gwiazda "Hunger Games", a także ambasadorka domu mody Christian Dior. Jennifer Lawrence to dziewczyna, którą kochają wszyscy, a jej wpadki na czerwonym dywanie, a także przed kamerami przysparzają jej coraz większą rzesz fanów.

Foto: Getty Images

Jennifer Lawrence jest właśnie w trakcie promocji najnowszej części filmu „Igrzyska śmierci, Kosogłos. Część 2”. Na czerwonym dywanie, jak do tej pory, zawsze prezentowała się w grzecznych, bardzo dziewczęcych kreacjach w jasnych kolorach. Jednak na premierze filmu w Nowym Jorku, Lawrence, postanowiła zerwać z wizerunkiem słodkiej dziewczyny Diora i na czerwonym dywanie pojawiła się w dość mrocznej stylizacji.

Bordowa szminka, minimalistyczna biżuteria, a także prześwitujące koronki. Takiej Lawrence jeszcze nie znaliśmy. Ta przepiękna, wykonana z szyfonu, kreacja to projekt kultowego domu mody Schiaparelli Fall 2015 Couture.

W tej stylizacji słodka Lawrence przypomina bardziej „Dziewczynę z tatuażem” w wydaniu Givenchy niż pastelową Miss Dior.

Tematy:

Nieprawidłowy email