Gwiazda serialu "Dziewczyny" twarzą najnowszej kolekcji Maison Michel

Jemima Kirke, znana szerszej publiczności jako Jessy z amerykańskiego serialu „Dziewczyny” została twarzą najnowszego lookbooka marki Maison Michel. Zobacz, jak aktorka prezentuje się w stylowej kampanii kapeluszy.

Foto: Getty Images

Najpierw Jemima Kirke pojawiła się na pokazie haute couture Chanel, gdzie prezentowała ubrania z kolekcji na jesienno-zimowy sezon. Wygląda na to, że jej relacja z modą to nie przelotny romans. Świadczyć może o tym obecność 30-letniej aktorki w kampanii francuskiej firmy Maison Michel, produkującej kapelusze.

Foto: Materiały prasowe Gwiazda serialu "Dziewczyny" twarzą najnowszej kolekcji Maison Michel

Do sieci trafiły dwa zdjęcia, na których Kirke pozuje w gustownych kapleuszach. Za obiektywem stanął Karl Lagerfeld. Projektant sfotografował gwiazdę w dwóch rodzajach kapeluszy: granatowym i patchworkowym. Za stylowe nakrycia głowy odpowiedzialna jest Priscilla Royer- nowa dyrektor artystyczna Maison Michel.

Foto: Materiały prasowe Gwiazda serialu "Dziewczyny" twarzą najnowszej kolekcji Maison MIchel

Firma została założona w 1936 r. przez kapelusznika Augusta Michela. Od początku istnienia oferowała swoim klientkom ręcznie robione kapelusze, czapki oraz inne fantazyjne nakrycia głowy. Od 1996 Maison Michel stanowi część grupy Chanel, a kapelusze znanej marki pożądają fashionistki na całym świecie.

Tematy:

Nieprawidłowy email