Best Look: Jane Fonda w sukni Valentino

Jane Fonda pojawiła się kilka dni temu w Los Angeles na amerykańskiej premierze filmu „Młodość”. 77-letnia gwiazda, która zagrała w produkcji Paolo Sorrentino, zaprezentowała się w pięknej sukni Valentino.

Foto: Bulls Press

W Los Angeles pokazany został obraz Paolo Sorrentino, w którym zagrała plejada gwiazd, m.in. Jane Fonda, Michael Caine, Harvey Keital and Paul Dano.

Oglądając zdjęcia z tego wydarzenia, naszą uwagę przykuła Jane Fonda, czyli odtwórczyni roli Brendy Morel. Patrząc na aktorkę aż trudno uwierzyć, że skończyła 77 lat. Hollywoodzka gwiazda przyciągała wzrok nie tylko perfekcyjną figurą, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna modelka, ale także olśniewającą kreacją.

Foto: Bulls Press Jane Fonda

Na premierze „Młodości” Fonda zaprezentowała się w maxi sukni Valentino. Szara, delikatna kreacja z długim rękawem ozdobiona została na całej długości kwiatowymi wzorami, które w ostatnich miesiącach podbiły świat mody. Gwiazda świetnie dobrała również dodatki w postaci eleganckiej kopertówki, srebrnej opaski na włosach oraz długich, bogato zdobionych kolczyków. Wielki plus za świeży makijaż i naturalną niewymuszoną fryzurę. Zagraniczna prasa napisała, że stylizacja Jane Fondy to czysta perfekcyjna. W stu procentach się z tym zgadzamy!

Tematy:

Nieprawidłowy email