Best Look: Irina Shayk w kreacji Azzedine Alaia

Irina Shayk obecnie przebywa w Nowym Jorku, gdzie bierze udział w pokazach i imprezach towarzyszących nowojorskiemu Tygodniowi Mody. Trzeba przyznać, że na premierze nowego wydania "Sports Illustrated Swim Issue" prezentowała się uroczo.

Foto: Newspix

Rosyjska modelka odnosi coraz większe sukcesy w branży. Od momentu rozstania z gwiazdą futbolu Ronaldo, Irina pojawia się na coraz większej ilości imprez, a także angażowana jest do najbardziej prestiżowych pokazów mody. Zobaczyć można ją było na wybiegu u Diane von Furstenberg, Marca Jacobsa czy też Versace. Została także twarzą linii jeansów paryskiego domu mody Givenchy.

Irina pojawiła się także na jednej z okładek nowego wydania kultowego magazynu "Sports Illustrated Swim Issue". Na oficjalnej premierze wydawnictwa modelka pojawiła się ubrana w białą mini projektu Azzedine Alaia. Bardzo krótka kreacja wyeksponowała długie i zgrabne nogi Iriny. Shayk do sukienki dobrała białą torebkę do ręki oraz metaliczne szpilki. Całość stylizacji uzupełniła dziewczęca fryzura i delikatny make-up.

Foto: Newspix Irina Shayk
Foto: Newspix Irina Shayk

Tematy:

Nieprawidłowy email