Ikona stylu: Sienna Miller

Sienna Miller od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych aktorek Hollywood. A projektanci wręcz zabijają się o to, aby ubrać gwiazdę na czerwony dywan, a także, aby usiadła w pierwszym rzędzie na ich pokazie. Poznajcie styl Sienny Miller.

Sienna Miller od lat uważana jest za jedną z najlepiej ubranych aktorek współczesnego Hollywood. Jej wyjątkowym stylem zachwyca się między innymi Anna Wintour, która kilkakrotne zaprosiła aktorkę na okładkę swojego magazynu. Sienna Miller inspiruje także projektantów - przez kilka sezonów gwiazda była muzą Burberry, a jej stylem inspirował się między innymi Karl Lagerfeld, a także Michael Kors.

Sienna Miller od lat wierna jest stylowi boho. Natomiast na czerwone dywany wybiera proste kreacje, zazwyczaj w stylu lat 40. i starego Hollywood. Bardzo chętnie sięga również po suknie vintage.

Od lat wierna jest czerwonej pomadce i szmince w kolorze nude, które nosi zarówno za dnia, jak i wieczorem. Przez lata także chętnie zmieniała fryzury. Jednak zawsze pozostawała wierna kolorowi blond.

Tematy:

Nieprawidłowy email

Ikona stylu: Sienna Miller (slajd 1 z 25)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego